Novinky

Dubánek a noční bouře v zámeckém parku

edit

Mám radost a chci se podělit nejen o ni, ale i o tip na prázdninový výlet. V zámeckém parku ve Světlé nad Sázavou připravili prázdninovou procházku s příběhem plnou zábavných úkolů podle knihy Dubánek a noční bouře. Autory výstavních stojanů jsou klienti a zaměstnanci Sociálně terapeutické dílny Domova Háj.

... více

Podzimní semináře

edit

V srpnu jsem přislíbila účast na dvou letních školách a hned 5. září mě čeká v Klementinu seminář Skok do informační džungle, který je určený zejména pro knihovníky a na který se můžete hlásit. Otevřené je též přihlašování na semináře pro pedagogy a další zájemce, které se uskuteční druhý prosincový týden v Ostravě a okolí.

... více

Dvě dílny na knižním veletrhu

edit

Na pražském knižním veletrhu Svět knihy jsem poprvé držela v ruce audioknihu Dubánek a noční bouře, užili jsme si s Petrem Václavkem báječnou dílnu ke stejnojmenné knize a s ilustrátorkou Kačkou Illnerovou jsme premiérově vyzkoušely workshop s pracovními listy k naší novince

... více

Výtahem do příběhu

edit

Nová knížka Dalila a výtah bez dveří se směje na čtenáře z knihkupeckých pultů a já už jsem v kontaktu s knihovnami, které si ke knize objednaly putovní výstavu.

... více

Bookcon v Sokolově

edit

V sobotu 15. června 2024 se zúčastním spolu s Terezou Kadečkovou BookConu v Městské knihovně Sokolov. Od 13 do 15 hodin budeme připraveny odpovídat na všetečné otázky kolem psaní a tvorby komiksů, vyzbrojeny rozehrávkami pro aspirující tvůrce i ochotny poskytnout zpětnou vazbu k rozepsaným povídkám či rozkresleným komiksům. Přijďte zblízka, přijeďte zdaleka. 

... více

Svět knihy

edit

Hned první den pražského knižního veletrhu Svět knihy se těším na setkání se čtenáři, pro které připravuji představení dvou knižních novinek. Ve čtvrtek 23.5.

... více